REMNANT 2’DE HANDLER DERSLIKı BERABERINDE SEMPATIK BIR RACON ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Racon Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Racon Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına hane atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra hile severlerle buluşacak. Bunun dâhilin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, yanında ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” sarrafiyelığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde temaşa devamini Oku süresince karakterimize zevcelik edecek kapik dostumuzla fecirışıyor, Handler dershaneının elbette bir düzen deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nasıl bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler derslikını tercih etmesi kucakin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında düzen severlerle buluşcevher hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir olta olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında hep yanında göreceğiz.

Report this page